Porovnani 1fee2hraci

Golfovézprávy.cz > Rady a návody > Jak ušetřit >

Srovnání kupónů na green fee 2 za cenu 1

13. 06. 2013    Redakce  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

Boom slevových serverů asi už máme za sebou, ale hodně hráčů rádo ušetří za green fee. Kupóny na hru "2 za 1" začal vydávat časopis Golf s programem 1fee2hráči. Dnes má ale už konkurenci minimálně dvou dalších programů. Proto se podíváme, jak obstojí ve vzájemném srovnání.Srovnání slevových kupónů na fee

Přiznejme si to - zahrát si kolo golfu někdy nebývá úplně levná záležitost, zejména na lepších (rozuměj honosnějších) hřištích. Proto vznikla a stále vzniká řada možností, jak na green fee trochu ušetřit - od speciálních slevových serverů, přes různé quasikluby po využívání výhodnějších teetime, např. těsně před západem slunce.

Jedním ze způsobů, jak na green fee ušetřit, jsou slevové kupóny nabízející hru pro 2 hráče za cenu jednoho. Platí na spoustě hřišť, někde ale pouze v určité dny a hodiny. My se tentokrát soustředíme právě na tyto kupónové programy a jejich srovnání. Porovnáváme tyto tři:

V tabulce na konci článku jsou přehledně vypsané základní parametry všech tří programů, které jsme zkoumali. Nejprve si je ale představíme. Základní pravidlo: před použitím voucheru je zásadní zkontrolovat si, kdy lze daný voucher na hřišti použít. U všech tří programů platí, že některé vouchery jsou omezené dny nebo hodinami, kdy je můžete použít.

1fee2hráči

Systém bonusových kartiček "1fee2hráči" to byl jako první. Právě díky tomu, jak dlouho už funguje, si získal dobré jméno a kartičky jsou všeobecně přijímány. Systém funguje jednoduše: koupíte si 6 nebo 12 voucherů za cenu, kterou stojí tak oběd pro dva (v případě 12 voucherů lepší oběd). Z toho jasně vyplývá, že se vouchery vyplatí už při prvním použití. Za to si můžete jít ve dvou zahrát na opravdu velké množství smluvních hřišť (devítky i osmnáctky) - a to nejen u nás, ale i na Slovensku, v Polsku. Rakousku a Německu.

Průvodce toulavého golfisty

Jak naznačuje název, Průvodce je určený "neposedným" hráčům, kteří chtějí hrát po celé republice. Je koncipován trochu jinak, než ostatní dva programy. Je dražší (stojí cca tolik, co jedno green fee) a tvoří ho knížka s vytrhávacími vouchery pro jednotlivé hry. Vouchery jsou nepřenosné (knížka je napsaná na konkrétního hráče), ale dobré je, že kromě hřišť v knížce najdete i vouchery na ubytování. Nic vám tedy nebrání zajet si na druhý konec republiky na víkend a hru i bydlení si díky Průvodci maximálně užít.

Golfové kupony

GK nabízejí knížečku s celkem 18 kupóny na hru, celá knížečka je nabízená za nejnižší cenu ze všech tří možností. Můžete si s ní zahrát na dvaceti hřištích - anebo na jediném, pokud vezmete s sebou opravdu velkou partu kamarádů. V rámci tohoto programu totiž nejsou kupóny vázané na konkrétního hráče. GK se ale vyplatí zejména hráčům, kteří si mohou vyrazit na hřiště v pracovní den (ideálně dopoledne). Kromě jediného všechny kupóny platí maximálně od pondělí do čtvrtka, o víkendu si s nimi nezahrajete vůbec.

Program 1 fee 2 hráči Průvodce Golfové kupony
Cena 390 Kč / 690 Kč * 1200 Kč 99 Kč
Počet kupónů 6 / 12 kupónů 138 kupónů (102 kupónů na hru, 36 na ubytování) 18 kupónů
Další benefity zvýhodněná cena pro předplatitele časopisu Golf pro každé hřiště dva kupóny, profily hřišť se základními informacemi, sleva na ubytování lze uplatnit všechny kupóny na jednom hřišti
Počet hřišť 54 51 20
Způsob odběru na smluvních prodejních místech, předplatba, dobírka doprava PPL či DPD, osobní odběr doporučeně, osobní vyzvednutí, dobírkou
Poštovné ano (v případě dobírky) ne (doprava PPL či DPD v ceně) ano
Výrobce CCB, časopis Golf Easytogolf s.r.o. ARNA Group, s.r.o.
Web 1fee2hraci.cz pruvodce.easy2golf.cz golfovekupony.cz


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter