Ilustrační obrázek Recenze

Golfovézprávy.cz > Rady a návody > Jak ušetřit >

Průvodce toulavého golfisty 2011

23. 12. 2010    Redakce  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

Představte si Reného - typického českého golfistu. René hraje strašně rád a strašně často. Chce hrát po celé republice a hlavně - nechce, aby ho to stálo moc peněz. Takže si buď pořídí nějaké výhodné členství, nebo si koupí Průvodce toulavého golfisty. Malou knížku, která v sobě obsahuje spousty volných fee na hřiště po celé republice.Průvodce toulavého golfisty 2011

Nový knižní průvodce, kterého může využít každý golfista, je v podstatě rozvedením myšlenky, kterou už známe. Dva přátelé golfisté si jdou společně zahrát, ale s využitím voucheru na fee za hru platí jen jeden z nich - v součtu mají tedy oba hru za polovic.

Tento princip se stal základem nového průvodce, který v sobě spojuje informace o jednotlivých hřištích zapojených do projektu (najdete zde tedy základní informace o hřišti i resortu a krátký popis) a volná fee - polovinu knihy tvoří jen stránky s vouchery pro vaši potřebu.

Ilustrační obrázekPostup pro využití průvodce

Návod, jak s průvodcem pracovat, není složitý. V podstatě si z nabídky jen vyberete hřiště, na které si chcete jet zahrát. Pro větší přehlednost jsou jednotlivá hřiště řazená podle krajů, resp. zemí (nejsou tam totiž jen česká hřiště, najdete tam vouchery i na hru na Slovensko a do Německa).

Hru si rezervujete předem a při objednání byste měli nahlásit, že se chystáte využít voucher z průvodce. Zároveň se ujistěte, že vás na hřiště pustí - tedy že splňujete podmínky pro hru na daném hřišti. Omezení se mohou týkat registrace v ČGF, vašeho hcp apod. Jednotlivé podmínky vždy najdete na zadní straně voucheru.

Ilustrační obrázekPři příjezdu na hřiště se zaregistrujete na recepci, platící hráč z dvojice zaplatí běžné fee dle ceníku pro uvedený den (vouchery lze tedy využít v týdnu, v neděli, ve svátek ...) a předložíte Průvodce. V něm vyplníte voucher na toto hřiště a odevzdáte jej.

Součástí nabídky Průvodce nejsou jen volná fee na hru, ale zároveň i vouchery na ubytování v hotelech poblíž hřišť. Můžete tedy nejen hrát za výhodné ceny, ale zároveň u hřiště přespat, abyste byli na hru dostatečně odpočatí.

 

Názor redakce

Ilustrační obrázekPrůvodce toulavého golfisty je konkurentem u nás již pár let existujícího projektu 1fee2hráči. Jeho přidanou hodnotou je, že nenabízí jen vouchery, ale i informace o hřištích, na která si můžete jet výhodně zahrát. Na každé hřiště najdete v knížce dva vouchery, které můžete využít ve vybrané dny v týdnu - každý resort si stanovil, na které dny lze vouchery uplatnit.

Další výhodou je i cena knížky. Dostanete ji za 1 200 Kč. Jednoduchým výpočtem zjistíte, že se vám její koupě vyplatí už po využití prvního voucheru - a máte celou sezónu na to, abyste ji využili maximálně.

Pokud vám tedy vyhovují vybraná hřiště, na která lze vouchery uplatnit a použili byste třeba i vouchery na ubytování, neváhejte. Třeba si díky této publikaci rozšíříte své golfové zkušenosti o nová místa - a to nejen u nás, ale i za hranicemi. Hezkou hru a užijte si ji! (Další informace naleznete na stránkách vydavatele.)

Jak získat Průvodce?

Průvodce toulavého golfisty si můžete objednat přímo na našich stránkách a nebo využít eshop vydavatele.

Název Cena  
Průvodce toulavého golfisty 1.200,- Online objednávka |  Vydavatel

 

Zapojená hřiště pro sezónu 2011

Praha, Střední Čechy Pardubicko Karlovarsko
Hodkovičky Lázně Bohdaneč Mariánské Lázně
Mstětice Svobodné Hamry Lázně Kynžvart
Konopiště   Sokolov
Poděbrady   Frant. Lázně
Štiřín   Klášter Teplá
Stará Boleslav   Luby
Botanika    
Podbořánky    
Plzeňsko Jižní Čechy Liberecko + Královehradecko
Dýšina Hluboká n. Vlt. Malevil
Darovanský Dvůr Český Krumlov Machnín
Alfrédov Mnich + N. Bystřice Grabštejn
Hořehledy Bechyně Hrádek u Nechanic
Jižní Morava, Zlínsko Severní Morava + Slezsko Německo, Slovensko
Kaskáda Čeladná Rajec, Passau, Minoritenhof,
Kořenec Ostravice  Oberzwieselau, Wutzschleife,
Lázně Kostelec Ropice Furth im Wald, Hof e.V.,
  Šilheřovice  Bayeruth e.V., Zschopau, Semlin am See


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter