Golf Hluboká

Golfovézprávy.cz > Rady a návody > Jak ušetřit >

Kupte si golfový balíček na příští rok

08. 11. 2013    Klára Sýkorová  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

Sezóna je na konci, ale už se objevují nabídky na další rok. Teetime přišel s tradičním balíčkem 2 až 4 green fee na několika hřištích v jednom regionu za bezkonkurenční cenu. Můžeme si je koupit už dnes - a třeba je dát někomu pod stromeček.Z nabídky balíčků Teetime jsme vybrali dvě ukázkové - možností je ale víc a neustále se mění. Proto je dobré se na všechny možnosti podívat přímo na stránku s balíčky ...

Nabídka první - 3 green fee

Morava - nabídka zahrnuje Jezera, Ropice a Velké Karlovice. Tedy dvě devítky a jednu osmnáctku. Cena: 1.855 Kč.

Každé z hřišť je jiné - Jezera dostojí svému jménu, jejich devět jamek se vine okolo několika vodních ploch a pokud máte z vody psychický blok, asi tady budete mít potíže. :) Velké Karlovice - Horal jsou jedním z nejmladších hřišť u nás. Je to veřejné hřiště a je kratší (4x třípar a 5x čtyřpar). Charakterově se od Jezer hodně liší - rozkládá se po beskydských kopcích a vody tam najdete mnohem míň.

Poslední z nabídky hřišť je Ropice. Mistrovské osmnáctijamkové hřiště na severu Moravy (nebo ve Slezsku? :) ) má linksový charakter a rozhodně patří k těm náročnějším hřištím.

Nabídka druhá - 4 green fee

Jižní Čechy - kombinace Bechyně, Čertovo Břemeno, Hluboká a Český Krumlov. 3x 18 jamek, 1x 9 jamek. Cena: 2.457 Kč

Bechyně je jediná devítka v nabídce. Leží kousek od města Bechyně v Černické oboře - ta určuje i parkový charakter hřiště. Naproti tomu Čertovo Břemeno má otevřenější charakter, ale stejně jako v Bechyni jde o hřiště s kratšími jamkami. Jméno má od nedalekého skalního útvaru a na hřišti samotném se najde dost kamenných památek na pověst, která se ke jménu váže. Hřiště navrhoval Jiří Velden a kromě jiného se areál může pochlubit úžasnou klubovnou. Hřiště je veřejné.

Hluboká je typické vodní hřiště. Pokud na jamce není jezero, fairway křižují potůčky nebo ji lemují podélné vodní překážky. Z hřiště jsou krásné výhledy na zámek Hluboká, pokud se hráči odtrhnou od hry a zvednou oči k nebi. Za návštěvu rozhodně stojí. Posledním hřištěm v nabídce je Český Krumlov. Přestože leží od Krumlova jen pár kilometrů, město z hřiště ani nezahlédnete. To ale ničemu nevadí. Jednotlivé jamky nevyžadují ranaře, důležitá je rána do greenu. I středně pokročilí hráči tu ale dokážou hrát par a hru si opravdu užít.

Náš názor

Jak bylo řečeno v úvodu, Teetime přichází s podobnou nabídkou už opakovaně. Cenově je rozhodně bezkonkurenční, takže se stačí jen rozhodnout, na která hřiště by se člověk rád zajel příští rok podívat. I když se fee dají čerpat až do konce roku 2014, nabídka platí "do vyprodání". Nejzajímavější balíčky tak mizí velmi rychle a je potřeba s rozhodnutím moc neváhat.

Druhá poznámka se týká samotného výběru. Většinou se vám z nabídky bude líbit 1 nebo 2 hřiště - málokdy toužíte hrát na všech, která tvoří daný balíček. Nevím, jestli Teetime počítá s tím, že hráči neodehrají všechna fee v balíčku, nebo jestli si tedy zajedou i na hřiště, které by si sami asi nevybrali. To je ale cena za to, jak výhodnou sumu za celý balíček platíte. Pokud vás tedy některá z voleb oslovuje (a to nejen z námi vybraných), asi to stojí za to.O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter