Logo CDS Členství 2010

Golfovézprávy.cz > Rady a návody > Jak si vybrat členství >

Club ducha sportovního

28. 12. 2009    Klára Sýkorová  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

AKTUALIZOVÁNO: Uvažujete o změně členství pro příští rok? V prvním díle našeho nového seriálu o méně tradičních golfových klubech, které nejsou svázány jen s jedním hřištěm, představujeme Club ducha sportovního – CDS. Aktuálně přinášíme i informaci o všech dvaceti hřištích, kde si s CDS letos zahrajete.CDS

Logo CDSKlub je členem České golfové federace od roku 2005. Za svoji krátkou existenci si stačil získat velkou řadu příznivců. Princip fungování klubu je jednoduchý. Zaplatíte fixní roční poplatek a za to získáte možnost hrát na smluvních hřištích v průběhu celého roku zdarma.  V závislosti na dohodě s jednotlivými resorty maji hřiště volný určitý počet míst na den - tj. pokud si rezervujete tee time včas, zahrajete si zdarma, jinak i na těchto hřištích musíte zaplatit.

Členství

Každý člen Clubu ducha sportovního je samozřejmě registrován Českou golfovou federací.

Členství získáte po vyplnění formuláře na webu klubu, zaplacení ročního poplatku a obdržení registračního čísla od klubu. Výše ročního poplatku pro rok 2010 bude pro nového člena 25000 Kč, ale lze získat i zvýhodněné členství pro víc osob.

Pro získání členství potřebujete vyplnit formulář na stránkách klubu a zaplatit roční poplatek. Platí se na účet číslo 10810808/5500, jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo nebo registrační číslo ČGF. Pozor - pokud platíte skupinové členství, musíte je uhradit jednou platbou, jako byste platili za jednoho člena a emailem doplnit, ke kterým přihláškám hráčů se má platba vztahovat.

Typ členství Roční poplatek
Dospělý(nový člen) 25 000 Kč
Dospělý (stávající člen) 23 000 Kč
Spojené členství (CDS + Erbia) 26 000 Kč
Junior do 21 let 15 000 Kč
Dítě do 12 let 10 000 Kč
1 dospělý + 1 junior (do 21 let) 35 000 Kč
2 dospělí + 2 junioři (do 21 let) 65 000 Kč

Členství vám přinese i další výhody u partnerů klubu, které jsou milým doplněním nabídky. Získáte tak např. pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při hraní golfu u České spořitelny, 15 % slevu v pro shopu na Zbraslavi, platební kartu Diners Club Golf nebo 20 % slevu v e-shopu sportobchod.eu.

Smluvní hřiště

Počet smluvních hřišť se rok od roku zvyšuje, letos jsme se dostali na celkový počet 20. Pro rok 2010 si v rámci Clubu ducha sportovního tedy budete moci zahrát na těchto místech:

Albatross, Benátky, Beřovice, Cihelny, Darovanský Dvůr, Dýšina, Hluboká nad Vltavou,  Ještěd, Karlštejn, Konopiště, Kunětická Hora, Malevil, Mladá Boleslav, Mstětice, Nová Amerika, Poděbrady, Stará Boleslav, Terezín (Kotlina), Ypsilon, Zbraslav.

Pozor! Je důležité vědět, že pokud jste členem některého z partnerských hřišť a máte zaplacený roční poplatek (nebo i jen udržovací poplatek), nemůžete zde využívat výhod členství v CDS.

Ilustrační obrázek - VlajkaPři rezervaci tee time (na  recepci klubu nebo např. přes Teetime) je potřeba uvést, že jste členem CDS - kvůli omezenému počtu herních míst na jednotlivých hřištích. Přehled počtu volných míst na jednotlivých hřištích najdete v příloze.

Turnaje

Klub také pořádá pro své členy vlastní turnaje. Pro rok 2010 je naplánováno deset turnajů na partnerských hřištích, kde budou členové klubu platit pouze startovné.

Názor redakce

Členství v CDS se stalo v posledních zejména dvou letech skutečným hitem. Doby, kdy měl klub nasmlouvané pouze devítky, už jsou pryč a dnes jsou mezi partnerskými hřišti některá opravdu hezká hřiště. Poplatky sice rok od roku mírně rostou, ale nárůst vyvažuje právě nabídka hřišť. Jediné úskalí je v omezeném počtu herních míst na jednotlivých hřištích. Pokud příliš neplánujete dopředu a o tom, kam si jet zahrát, se chcete rozhodovat na poslední chvíli, pravděpodobně zjistíte, že na atraktivních hřištích jsou na daný den už všechna herní místa pro CDS zadaná.

I přesto si ale myslíme, že pokud vám výběr partnerských hřišť CDS vyhovuje a jste typ hráče, který nechce hrát na jednom místě, ale chce po hřištích trochu cestovat, je CDS velmi dobrá volba.

Web Kontakt
Club ducha sportovního +42073675106 | e-mailO serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter