Golfové zprávy logo

Golfovézprávy.cz > O portálu Golfové zprávy

O portálu Golfové zprávy

Golfové zprávy jsou nezávislý portál o golfu v České republice a dění kolem něj. Je určen všem golfistům, a to od začátečníků až po single hendikep.

Kontakt   |  Partneři


Sledujte nás online na:
RSS  |  FacebookRedakce

Alois Zatkuliak

Alois Žatkuliak

Novinář. O golfu psal patnáct let, než to sám zkusil. Teprve před rokem a půl získal zelenou kartu, v září 2009, ale chytil se a už nepustil. Teď na vlastní kůži zažívá všechny ty historky, kterými ho v "období před golfem" zásobovali ti zkušenější. Golf tak rozšířil portfolio oblíbených sportů: hokej, lyže, cyklistika a badminton.

Více informací


Klára Sýkorová, hrající redaktorka

Klára Sýkorová

Má na starosti redakci, ve volných chvílích vypomáhá jako pomocný programátor. Pokud tedy zrovna není víkend a není hezky, to je pravděpodobně někde na golfu. Trénuje na Rohanském ostrově v Praze.

Kontakt: 605 418 379

Více informací


Ladislav Horák

Ladislav Horák

Fotograf. Od focení portrétů, fashion a umění se postupně propracoval až k focení golfu. Původně šlo jen o zájem o nové prostředí, ten se ale změnil ve vášeň pro focení tohoto sportu. Je jen otázkou času, kdy přijde vášeň pro golf samotný...

Více informací


Lívia Němčanská

Lívia Němčanská

Mohli jste ji potkat, jak ukázňuje diváky na Moravia Silesia Open na Čeladné, jak tahá bag Jeffu Hallovi na Casa Serena Open na Roztěži nebo jako caddyho na Repromeda Open na Konopišti. A pokud jste neměli štěstí, zkuste to na Hostivaři nebo na některé z Green Tour.

Více informací


Markéta Arazimová

Markéta Arazimová

Markéta Arazimová je usměvavá máma dvou dcer a podnikatelka v oblasti rezidenčního developmentu v Praze. Věnuje se projektovému řízení, je Certifikovanou projektovou manažerkou IPMA a členkou výboru Společnosti pro projektové řízení o.s. Česká Republika. Momentálně přemýšlí, kudy se její podnikání vydá v letošním roce.

Více informací


Marko Zekič

Marko Zekič

Nejzkušenější golfista v naší redakci. Hlavně ale zakladatel jednoho z nejstarších golfových webů golfnet.cz, jehož obsah dodnes slouží našim návštěvníkům. Kromě golfu se věnuje fotografování a motorkám.

Více informací


Martin Kabát

Martin Kabát

Martin Kabát je profesionální fotograf žijící a působící v Praze. Léta pracoval v nadnárodních firmách na různých manažerských a obchodních postech, ale jednoho dne to "zabalil" a místo kariéry v businessu šel raději fotit.

Více informací


Petr Hodrment

Petr Hodrment

Začátečník v golfu i v redakci. Déle trvající a odkládanou chuť zkusit golf proměnil ve skutečnost po cestě Skotskem, kde se zastavil i v St. Andrews. Pokud není na golfu a je zrovna hezké počasí, tráví noc u dalekohledu a pokouší se vyfotografovat vlastní Messierův katalog.

Více informací


Petr Sobol

Petr Sobol

Sportovní redaktor, který od roku 2010 přispívá také na Golfové zprávy. Golf není jediným sportem, kterému se při své práci věnuje, je to také fotbal, hokej či házená, nicméně golf u něj dostává hodně velký prostor. Na první golfovou zkušenost coby hráč však stále čeká.

Více informací


Tomáš Petrů

Tomáš Petrů

Golfový nadšenec a nenapravitelný soutěživec z Plzně. Pátým rokem pořádá sérii turnajů pro velkou rodinu západočeských golfových přátel – Pošumavskou golfovou ligu. V září ho můžete vidět s bagem na zádech na Casa Serena Open, kde doufá v opakování vítězného roku 2009.

Více informací


Zuzana Žižková

Zuzana Žižková

Nový člen naší redakce, který se jako nováček cítí i na golfovém hřišti. Tento pocit se však pokouší vylepšit na Rohanském ostrově - jak jinak než u Steva Bradleyho. Jakmile se to pořádně naučí, bude z vikýře svého rodného domu drivovat přímo na green 15. jamky v Liberci, kde ji také potkáte nejčastěji.

Více informací


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter