Na World Golf Acccenture Match Play čněla nad všemi hráči jediná osobnost. Angličan Luke Donald přijel s vynikající formou a všechny své protihráče doslova převálcoval rozdílem třídy.

• 3. kolo: M. Manassero ..... 3 a 2
  • 4. kolo: R. Moore ..... 5 a 4
  • semifinále: : M. Kuchar ..... 6 a 5
  • finále: M. Kaymer ...... 3 a 2

Na druhém místě tak skončila čerstvá světová jednička Martin Kaymer a na třetím pak Matt Kuchar, který porazil Bubbu Watsona 2 a 1. Donald se díky svému vítězství ve světovém žebříčku posunul na třetí místo za Lee Westwooda. Bylo to jeho první vítězství na PGA Tour od roku 2006, kdy zvítězil na turnaji Honda Classic.

Světová jamkovka se opět hrála za mrazivého, pro Arizovu velmi nezvyklého počasí. I to je možná důvod toho, že mnohé "hvězdy" odpadly již v prvních kolech.

Obětí prvního kola se stali například Tiger Woods, Jim Furyk nebo Anthony Kim. Druhé kolo bylo osudné pro Lee Westwooda, Rory McIllroye i Phila Mickelsona.

Velmi sympatický byl naopak výkon M. Jimemeze, kterého vyřadil až v osmifinále Kaymer.

V pozadí zájmu zůstal alternativní turnaj PGA Mayakoba Golf Classic, který se konal v Cancunu v Mexiku. V rozehrávce zvítězil Johnson Wagner nad Spencerem Levinem.

Opět se nadařilo ani Jessice Kordové na LPGA. Po třetím kole sice byla v TOP 25. Na závěr však zahrála +6 a skončila na konci první padesátky. Zvítězila Karrie Web.

Zdroj: Tento článek je převzat z portálu mytour.cz. Foto: pgatour.com.