Golf Show 2010 Veletrh

Golfovézprávy.cz > O golfu > Zpravodajství >

Golf Show 2010

08. 02. 2010    Redakce  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

AKTUALIZOVÁNO: Tradiční veletrh golfového vybavení a turistiky GOLF SHOW 2010 se uskuteční o prvním březnovém víkendu v Praze Letňanech. Máte skvělou příležitost se informovat o všem, co se tuzemského i zahraničního golfu týče, a zároveň si vyzkoušet novinky nejvýznamnějších výrobců golfového zboží připravených na nadcházející sezónou. Přijďte se podívat!Golf Show 2010 - základní informace

15. ročník tradičního mezinárodního veletrhu golfového vybavení a turistiky se letos nově uskuteční v prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech v termínu od pátku 5. do neděle 7. března 2010

Golf Show 2010Největší golfový veletrh v České republice, kterého se účastní jak domácí, tak i zahraniční vystavovatelé a návštěvníci, se od svých počátků v roce 1996 pravidelně rozrůstá. Letos tak můžete očekávat účast 125 subjektů nabízejících golfové vybavení, módu a turistiku, ale i prezentace golfových klubů, časopisů, cestovních kanceláří a mnoha dalších (viz kompletní seznam vystavovatelů).

Hlavním cílem je oslovit laickou i odbornou veřejnost zajímající se o golf a nudit se určitě nikdo nebude: v rámci výstavy je totiž připraven bohatý doprovodný program sestávající ze seminářů, ukázkových lekcí golfu, charitativních projektů, autogramiád a fotografických výstav.

Pozor! Pokud vás zajímá, jak Goflshow dopadla, chcete si prohlédnout fotogalerii nebo videoreportáž, podívejte se na naše zhodnocení veletrhu .

Hlavní lákadla veletrhu

Golf Show PuttingPokud se rozhodnete na výstavu zavítat, můžete se těšit především na novinky z oblasti golfového vybavení, oblečení, holí, bagů, vozíků a nejrůznějších doplňků.

A protože zájem o golf a především golfovou turistiku v České republice každoročně roste, představí se vám i zástupci golfových hřišť a resortů nebo ubytovacích a lázeňských zařízení, a to jak českých, tak i zahraničních.

Součástí letošního ročníku bude také 2. ročník INCENTIVE GOLF HOUSE zaměřený na rozšířenou nabídkou motivační golfové turistiky pro firemní klientelu.

Pro všechny golfisty bude pravděpodobně největší atrakcí hala 2, kde budou vystavovat firmy zastupující a prodávající golfové hole, a především pak 50metrový driving range s osmi odpališti, kde si budete moci nechat zanalyzovat svůj švih, poradit se o výběru nových holí a popřípadě si je i přímo vyzkoušet.

Mimo jiné se zde představí novinky golfových holí od společností Nike Golf, Callaway, Taylor Made, Titleist, Mizuno, Ping, Wilson a dalších. A aby toho nebylo málo, budou na vás v této hale čekat i herní simulátory a putting green s každodenními soutěžemi o ceny.

Podrobný doprovodný program jednotlivých dní a přehled novinek najdete v našem doplňujícím článku.

Novinky v roce 2010

Velmi zajímavou novinku nejen pro technicky nadšené golfisty si přichystala společnost Datalink SW (výrobce simulátorů GolfBlaster), která zde předvede špičku z letošní nabídky simulátorů - tedy  první stereoskopický Avatar simulátor na světě, první full HD 1920 x 1080 simulátor na světě, nebo plnohodnotný Digital Caddie pro iPhone a iPod.

Nová bude také expozice s názvem Praha – golfová destinace, v jejímž rámci se představí pražské hotely nabízející nejrůznější golfové balíčky ve spolupráci s golfovými resorty z okolí Prahy, nebo golfový bazárek, kde budou vystavovatelé a prodejci nabízet zboží, které už sice nepatří k těm nejaktuálnějším, zato je ale k dostání za příjemnější ceny.

Golf Show View

Vstupenky

Základní vstupné vás bude v dnech konání stát 80 Kč, pokud je ale chcete ušetřit, stáhněte si od nás volnou vstupenku, která vás opravňuje i k návštěvě souběžně probíhajících výstav - For Bikes (1. prezentační veletrh cyklistiky a všeho, co k ní patří), For Fitness & Wellness (Festival zdravého životního stylu) a 14. ročník Auto Moto Show.

Veletrh Místo konání Termín Kontakt Volná vstupenka
Golf Show 2010
Výstaviště Letňany
Praha 9
5. - 7. 3. 2010
10 - 18 hodin
+420233313310 | email stáhnout vstupenku


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter