Mstětice: Golf Maraton 2011 Mstětice

Golfovézprávy.cz > Kde hrát > Turnaje >

Golf marathon 2011

06. 06. 2011    Redakce  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

Ve Mstěticích se každoročně koná tradiční golfový maraton. Hlavním cílem je překonat dosavadní rekord v počtu hráčů, kteří za jediný den odehrají celých 18 jamek. Kromě toho si ale užijete i spoustu zábavy při dalších vložených soutěžích a můžete si i zlepšit hendikep. Večer na vás navíc čeká koncert kapely České srdce! Akce se koná v sobotu 18. června.Mstětický maraton 2011

Představte si, že jednou takhle v sobotu vstanete ve čtyři hodiny ráno a vyrazíte na hřiště. Uvidíte východ slunce a dohrajete v době, kdy obvykle vstáváte, pokud máte pomalejší ráno. Nebo vyrazíte pozdě odpoledne, poslední míče už téměř nevidíte, ale to nevadí, protože hrajete pro radost. A víte, že v klubovně na vás kromě jídla, pití a muziky čeká hromada lidí, kteří jsou v tom s vámi. To můžete zažít, pokud se rozhodnete zúčastnit golfového maratonu - takového, jaký se koná 18. června ve Mstěticích.

Golf Marathon 2011Letos se bude konat již čtvrtý ročník mstětického maratonu. Jde hlavně o to dostat na hřiště co nejvíce lidí, kteří obejdou celou osmnáctku za jediný den. Loňský rekord, který se hráči budou snažit letos překonat, čítá 248 hráčů - startovalo se od 4h, poslední flight vyrážel na hřiště v 17.20.

Golfový maraton je sice oficiálně vypsaný jako turnaj (pouze na zlepšování hcp, pokud se vám tedy bude dařit, odnesete si i nový hendikep!), více jde ale o to pokusit se překonat uvedený rekord. Pokud jste se už někdy maratonu účastnili, víte, co vás čeká. Jednoduše si vyberete svůj preferovaný startovní čas a zavoláte na hřiště, kde si tee time rezervujete. Za hru v tento den zaplatíte speciální maratonské green fee 500 Kč a startovné 350 Kč.

Kromě samotné hry je součástí celodenního programu řada dovednostních soutěží - pokud jste dobří v patování, krátké hře nebo ve hře na cíl, můžete získat trofej z vložené soutěže. Večer pak na všechny účastníky čeká grilování a koncert kapely České sdrce, na který si každý hráč bude moci přivést jednoho hosta.

Pokud vás golfový maraton ve Mstěticích zaujal, neváhejte a přihlašte se. Startovní časy se rychle plní, tak ať nezmeškáte všechny dobré tee time.

Golfový maraton 2011 Hřiště Startovní časy Cena O akci Registrace
18. června 2011 Mstětice 4:00 - 17:30 500 + 350 Kč pozvánka Tel. 725 936 135

Anketa: Půjdete na Golfový maraton ve Mstěticích?

Ano. Byl jsem i na předchozích ročnících. 0,00% 0 %
Ano. 60,00% 60 %
Ne. 20,00% 20 %
Ne. Nesedí mi masové akce. 0,00% 0 %
Ne. Nemám rád Mstětice. 0,00% 0 %
Ještě nevím. 20,00% 20 %

O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter