Mapa hrist - Středočeský kraj

Golfovézprávy.cz > Kde hrát > Středočeský kraj

Středočeský kraj

Středočeský kraj je bohatý na golfové resorty - je jich tu celých 15. Můžete si vybrat, zda si zahrajete v luxusním resortu nebo na veřejném hřišti, zda dáte přednost linksu, vodnímu hřišti nebo areálu, který nabídne možnost hry na více hřištích. Většina resortů je výborně dosažitelná z Prahy.Přehled resortů

Golf Resort Albatross

Albatross Golf Club

Západně od Prahy u obce Rudná byl v roce 2009 otevřen golfový areál Albatross. Nabízí moderní klubovnu s veškerým zázemím, tréninkové prostory a 18-jamkové mistrovské hřiště, které si už stačilo vybudovat vynikající jméno.

Více informací


Casa Serena zámek

Casa Serena

Golfový areál u Kutné Hory obklopuje celou vesničku Roztěž a jako klubovna mu slouží místní zámeček. Dějiště jednoho z turnajů evropské seniorské túry je zároveň místem, o kterém sní celá řada golfistů. Ne každému se poštěstí si sem přijet zahrát, ale všichni, kdo zde hráli, nešetří chválou nad designem hřiště a kvalitou celého zázemí areálu.

Více informací


Benátky nad Jizerou

CZGOLF: Golf Resort Benátky nad Jizerou

V bývalém vojenském prostoru nedaleko Benátek nad Jizerou se nachází golfový areál s 18-jamkovým mistrovským hřištěm, vynikající 9-jamkovou akademií a nově zrekonstruovanou klubovnou. Samozřejmostí je kvalitní tréninkový areál.

Více informací


Mstětice 66

Golf and Country Club Mstětice

Golf resort v Mstěticích s 18-jamkovým linksovým hřištěm se nachází 11km východně od Prahy nedaleko Zelenče.

Více informací


Beroun

Golf Club Beroun

Golfový resort v Berouně byl dostavěn a zprovozněn na jaře 2009. Nabízí 18jamkové klubové hřiště, velkorysé tréninkové zázemí a v budoucnu i další služby. To vše je ale k dispozici pouze členům klubu a jejich hostům - hřiště je soukromé.

Více informací


Beřovice

Golf Club Beřovice

Golfový areál nedaleko Slaného nabízí akademii a mistrovské hřiště, samozřejmě i kvalitní tréninkové plochy. Zázemí tvoří klubovna a nově i Birdie restaurace, které se obě nachází v sousedství akademie a parkoviště resortu.

Více informací


Golf Botanika

Golf Club Botanika

Hřiště v Golf klubu Botanika nabízí příjemné prostředí uprostřed křivoklátských lesů. Kromě devítijamkového hřiště nabízí návštěvníkům driving range, který je návštěvníkům otevřen celoročně.

Více informací


Poděbrady - Klubovna

Golf Club Poděbrady

V Poděbradech se v blízkosti řeky Labe v bývalém areálu Českých radiokomunikací nachází golfový areál s mistrovským 18-jamkovým hřištěm. Klubovna sídlí v původní budově z roku 1922.

Více informací


Stará Boleslav

Golf Club Stará Boleslav

V prostoru bývalé pískovny nedaleko Staré Boleslavi se nachází golfový areál, kde by jednou měla existovat tři golfová hřiště. Dnes je k dispozici 9 jamek, klubovna a samozřejmě driving range.

Více informací


Ilustracni foto

Golf Park Slapy sv. Jan

Golf Park Slapy sv. Jan je nové golfové hřiště, které zahájilo provoz v červenci 2010. Hřiště leží 35km jižně z centra Prahy u obce Slapy. V jeho okolí je možnost koupání na Slapské přehradě, výletů pěšky i na kole, vyjížďky na koních.

Více informací


Karlštejn

Golf Resort Karštejn

Ikonou golfu v České republice je nepochybně hřiště na Karlštejně. Resort si vybudoval pověst špičkového golfového areálu, který dnes nabízí 27 jamek ve stínu hradu Karštejn. Prostorná klubovna nabízí restauraci i pro shop, pro trénink je připraveno kvalitní zázemí v podobě driving range a chipping & putting greenu.

Více informací


Konopiště - Klubovna

Golf resort Konopiště

10 km od Benešova a 40 km jižně od Prahy se v krajině nedaleko zámku Konopiště nachází resort stejného jména se dvěma mistrovskými osmnáctkami a veřejným hřištěm.

Více informací


Mladá Boleslav

Golf resort Mladá Boleslav

Golfový resort u Mladé Boleslavi nabízí vynikající tréninkové zázemí s osvětleným drivingem a chipping & putting greenem, indoor golfem, moderní klubovnou, restaurací a pro shopem. Pro hru můžete využít 9-jamkovou osvětlenou akademii a 18-jamkové mistrovské hřiště.

Více informací


Loreta

Loreta Golf Club Pyšely

V roce 2013 do rodiny českých golfových hřišť přibyla Loreta - golfový areál u Pyšel ve středních Čechách. Resort citlivě zasazený do zvlněné krajiny středního Posázaví nabízí zejména 18jamkové mistrovské hřiště (2. devítka otevřena v červenci 2013), které si na první pohled zamilujete.

Více informací


Ilustrační obrázky hřiště

Prague City Golf, Zbraslav

Zbraslavské hřiště je skvěle situováno na kraji Prahy mezi Berounkou a Vltavou. Konečně i pražáci získali plnohodnotný 18ti jamkový golfový areál. Mistrovskému hřišti a celému resortu předpovídána hvězdná budoucnost a již nyní se řadí kvalitou do nejvyšší kategorie hřišť v ČR. Navíc již letos by se mělo začít stavět druhé 18ti jamkové hřiště.

Více informací


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter