Mapa ČR

Golfovézprávy.cz > Kde hrát > Karlovarský kraj

Karlovarský kraj

Karlovarský kraj je golfově úrodný. Jeho přírodní dominantou je Slavkovský les, který určuje ráz některých otevřených hřišť. Naopak, více městská a společenská jsou parková hřiště v sousedství lázeňských měst. Nesmíme zapomínat ani na Sokolov vystavěný na sanovaných těžebních pozemcích.Přehled resortů

Astoria Golf Resort

Cihelny - Astoria Golf Resort

Uprostřed Slavkovského lesa, v blízkosti Karlových Varů se nachází golfový resort Cihelny. Kromě mistrovského hřiště a veřejné cvičné osmnáctky nabízí areál krytý driving, chipping & putting green a cvičné bunkery a samozřejmě moderní klubovnu. Hřiště bylo dějištěm řady špičkových turnajů i na mezinárodní úrovni.

Více informací


Lázně Kynžvart

Golf Club Kynžvart

V kynžvartském zámeckém parku vyrostlo pod správou Golf Clubu Kynžvart mistrovské hřiště parkového typu. Resort se nachází v prostředí anglického parku, protknutého řadou potoků a rybníků. Připraveno je i velkorysé tréninkové zázemí s moderní klubovnou.

Více informací


Golf Luby

Golf Club Luby

Nedaleko Chebu se v Lubech nachází malý golfový resort s 9-jamkovým hřištěm. Pro trénink je k dispozici driving range, chipping & putting green, zázemí zahrnuje klubovnu s restaurací a malým pro shopem.

Více informací


Františkovy lázně

Golf Resort Františkovy Lázně

Nejzápadnější golfová destinace v Čechách byla uvedena do provozu v roce 2003. Areál harmonicky zapadá do okolní krajiny a díky okolním rybníkům, biotopům a vzrostlým stromům v oblasti působí usazeným, téměř "starým" dojmem. Oblíbená destinace golfistů ze sousedního Německa může směle konkurovat ostatním vyhlášeným resortům v kraji a rozhodně stojí za návštěvu.

Více informací


Karlovy Vary

Golf Resort Karlovy Vary

Golf Club Karlovy Vary byl založen již v roce 1904 a 18-jamkové hřiště bylo dokončeno v roce 1933. Dnes žije resort aktivním klubovým životem, kromě mistrovského hřiště nabízí tréninkové zázemí a klubovnu. Veškeré gastronomické služby pro resort zajišťuje Grandhotel Pupp.

Více informací


Golf club Sokolov - Klubovna

Golf resort Sokolov

Areál v Sokolově nabízí 18 jamkové hřiště, klubovnu s velkým pro shopem a restauraci s terasou shlížející na odpaliště první jamky. Pro trénink je k dispozici driving range nebo indoor simulátor. Resort uzavřel partnerství s řadou hřišť v ČR.

Více informací


Golf Klášter Teplá

Golfklub Klášter Teplá

V prostředí Slavkovského lesa se nachází golfový resort s 9-jamkovým hřištěm. Sídlí zde klub s poměrně širokou členskou základnou, jehož charakteristikou je přátelské a přívětivé prostředí.

Více informací


Golf Mariánské lázně

Royal Golf Club Mariánské Lázně

Nad Mariánskými Lázněmi se nachází golfový areál zasazený do parkového prostředí. Historie hřiště se datuje do roku 1905, kdy bylo otevřeno britským králem Edwardem VII. Elegantní klubovna s vynikajícím zázemím doplňují dojem luxusního prostředí prestižního golfového klubu.

Více informací


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter