Mapa ČR

Golfovézprávy.cz > Kde hrát > Jihočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihočeský kraj je oblast plná lesů a rybníků. To také určuje charakteristiku zdejších hřišť. Většina je protknutá sítí vodních překážek a jedná se zejména o hřiště parkového typu, kde jsou fairwaye lemované vzrostlými stromy. To dodává jihočeským golfovým hřištím na kouzlu a kráse.Přehled resortů

Písek - Kestřany - klubovna

CZ GOLF: Golf Resort Písek

100 km od Prahy a 50 km od Č.Budějovic se nachází golfový areál s 18-jamkovým hřištěm, jehož zázemí bylo v r. 2008 výrazně rozšířeno. Najdete tu nadstandartní klubovnu, velký pro shop a restauraci. Pro trénink je k dispozici krytý driving range, putting green a bunker play.

Více informací


Čertovo břemeno

Golf club Čertovo břemeno

Jihočeský klub nacházející se 20 km od Tábora. Uprostřed vesničky Alenina Lhota najdete 18-jamkové veřejné hřiště, designově zajímavě řešenou klubovnu, driving range i s chipping a putting greenem a velmi přátelskou atmosféru.

Více informací


Český Krumlov

Golf Club Český Krumlov

V roce 2006 vyrostlo v těsné blízkosti historického města Český Krumlov nové hřiště, které dnes už nabízí hru na plných 18 jamkách v lesnaté krajině nedaleko Vltavy.

Více informací


Golf Hluboká

Golfový Klub Hluboká nad Vltavou

Resort se nachází přímo ve městě Hluboká nad Vltavou. Najdete zde klubovnu s restaurací a pro shopem, tréninkový areál a dvě golfová hřiště - mistrovskou 18 a 9jamkovou akademii. Klub se stará o výchovu nové golfové generace pořádáním "golfové přípravky". Má partnerství s řadou klubů v jižních Čechách, ostatních krajích i blízkém Rakousku.

Více informací


Monachus - Mnich

Golfový resort Monachus - Mnich / Nová Bystřice

Golfový areál na okraji Nové Bystřice byl dobudován v r. 2004. Dnes nabízí 18-jamkové mistrovské hřiště, které patří k nejdelším v republice. Samozřejmostí je vybavené zázemí s klubovnou a tréninkovým areálem. Resort spolupracuje s areálem v Haugschlagu a Herrensee za rakouskými hranicemi.

Více informací


Bechyně

1. Jihočeský golfový klub Bechyně

1. golfové hřiště v jižních Čechách vyrostlo nedaleko Bechyně pod Černickou tvrzí. Najdete tady devítijamkové hřiště, driving range, klubovnu s restaurací, profi shopem. Resort nabízí i ubytování v rekonstruovaném penzionu.

Více informací


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter