Golf STEP Indoor

Golfovézprávy.cz > Kde hrát > Indoor >

Novinky ve Stepu

05. 01. 2011    Redakce  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

Indoor golf ve Sportcentru Step je zimním útočištěm pro velkou řadu golfistů. Můžete si zaplatit hodinu u Petra Mrůzka, Jiřího Kromichala nebo Steva Bradleyho. Najdete tady 9 golfových simulátorů, opravdu velký patovací "green" a patrový driving range s délkou drivingu 35m. A samozřejmě zázemí velkého sportovního hotelu. Letos tu na vás navíc čekají některé zajímavé novinky.Novinky ve Wellness Hotelu Step

Wellness Hotel Step nabízí bohaté golfové vyžití ve svém indoor golf centru - 8 simulátorů aboutGolf, trojrozměrný simulátor SimSurround, putting s rozlohou 250 m2 a patrový driving range.

Hlavní letošní novinkou je změna týkající se recepce. Ta bývala tak trochu bolavým místem sport centra, ale v letošním roce by mělo být vše jinak. U vchodu byla nově zřízena sportovní recepce, kde si při příchodu vyzvednete účet a také zde nakonec budete platit. Tato recepce vyřizuje i rezervace, informace, turnaje, trenéry atd. Obsluha na baru pak řeší pouze obsluhu simulátorů a objednávky občerstvení.

Golf STEPDalší novinka vás čeká přímo na driving range. V horní části zadní stěny byl zavěšen zvon, který se hráči mohou pokoušet trefovat. Není tu ale jen na hraní - sportcentrum čas od času vyvěšuje ceduli o soutěži a v tu chvíli se v případě trefení zvonu hraje o drobné odměny (míčky, pití apod.).

Pokud sem chodíte trénovat často, můžete si ušetřit námahu s přepravou bagu. Rozšířili zde totiž počet skříněk na bagy, takže si jednu můžete pronajmout a mít hole bezpečně uskladněné a přitom na dosah. Službu pořídíte za 250 Kč/měsíc.

Členství ve Stepu mají za stejných podmínek jako v minulé sezóně. Za 3 000 Kč získáte možnost volného vstupu do centra, slevy na simulátory, skříňku na bag a slevy na další sporty (tenis, squash, badminton). Více podrobností najdete na stránkách klubu.

Na simulátor za 200 Kč

Do konce ledna si zde můžete na simulátorech užít výhodnou slevovou akci. Pokud přijdete ve všední den do 15h, zaplatíte za hodinu na simulátoru pouhých 200 Kč. Tato sleva se netýká simulátoru SimSurround.

Indoor golf tour

Ve Stepu tuto zimu probíhají dvě golfové túry. Step & Golfcourses Open 2011 je sérií šesti turnajů. Hraje se s 1/3 odečtem hcp, max. započítaný hcp je 36. Cena 650 Kč/turnaj zahrnuje vstup, hru na simulátoru a občerstvení formou rautu. Hraje se o věcné ceny, volná green fee a vstupy do Wellness Hotelu Step.

Druhou zdejší túrou je Golf Digest Indoor Open Tour 2011. Nedělní turnaje se hrají vždy od 17 hodin a do celkového skóre se vám z deseti turnajů započítává šest nejlepších výsledků. Hlavní výhrou tour je je pobyt v Kaprunu pro 2 osoby. Cena za turnaj je 650 Kč (pro předplatitele Golf Digest 550 Kč), hraje se na rány s odečtem hcp.

Golf STEP


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter