Freshgolf logo Indoor roku

Golfovézprávy.cz > Kde hrát > Indoor >

Který indoor je nejlepší?

16. 12. 2010    Mikschik Filip  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

Internetový server FreshGolf.cz specializovaný na indoor golf, vyhlašuje pro tuto zimu soutěž o Indoor roku. O vaše hlasy v anketě bude bojovat 81 indoor center po celé České republice, a to až do konce února 2011. A pokud nevíte, pro které indoor centrum máte hlasovat, podívejte se na výsledky oblíbenosti indoorů za minulý rok.Vyberte nejlepší indoor letošního roku

Hrajete na simulátorech? Vaše oblíbené indoor centrum se teď může stát Indoorem roku v prním ročníku ankety, kterou vyhlásil server FreshGolf.cz. Od začátku prosince můžete hlasovat pro svůj oblíbený golfový indoor a zvolit ten nejlepší z celkového počtu 81 golfových indoor center, které budou bojovat o vaše hlasy.

Ilustrační obrázekHlasování probíhá od 1. 12. 2010 do 28. 2. 2011 a hlasovat můžete pomocí jednoduchého webového formuláře. Vylosovaní hlasující obdrží dárkové balíčky od FreshGolf.cz a dalších partnerů soutěže.

Možnost hráčů zvolit si svůj nejoblíbenější indoor hodně vypovídá o spokojenosti návštěvníků se službami a kvalitou indoor centra a je také nesrovnatelně větším oceněním indoor centra, než pouhá návštěvnost.

Hlasování bude probíhat do 28.února. Se závěrem zimní golfové sezóny se tedy dozvíme, který indoor je v ČR nejoblíbenější. Který podpoříte svým hlasem vy?

Nejnavštěvovanějším indoorem 2009/10 je Sportcentrum Step

Abyste si mohli z bohaté nabídky indoor center snáze vybrat, připravil server FreshGolf.cz zároveň přehled nejnavštěvovanějších indoorů v České republice za uplynulou sezónu. Pořadí jednotlivých center bylo stanoveno na základě návštěvnosti stránek jednotlivých indoorů v rámci webu FreshGolf.cz a asi není žádným překvapením, že se na prvních místech podle návštěvnosti umístila pražská indoor centra v čele se Sportcentrem Step.

Ze statistik vyplývá, že za nejvíce vyhledávanými indoory v Praze následuje Moravskoslezský a Jihomoravský kraj. Pražské indoory doslova atakovaly prvních deset pozic, v TOP10 jsou pouze dva mimopražské indoory - a to vítězové svých krajů Golf Aréna Ostrava a Indoor Golf Brno.

Pokud vás zajímá, které indoor centrum je ve vašem kraji nejnavštěvovanější, můžete si ho vyhledat v přehledu nejnavštěvovanějších indoorů.

Kraj Indoor centrum
Praha Sportcentrum Step
Moravskoslezský Golf Aréna Ostrava Černá Louka
Jihomoravský Indoor Golf Brno
Zlínský Golf Club Horal Velké Karlovice
Plzeňský Indoor Golf Klatovy
Ústecký Golf Club Restaurant Chomutov
Středočeský Golf Beřovice
Jihočeský LTC Tonstav České Budějovice
Pardubický Golf & Spa Kunětická Hora
Liberecký Golf Centrum Liberec
Vysočina Relax Golf Jihlava
Karlovarský Indoor Golf Karlovy Vary
Olomoucký Tenis Club Natali
Královéhradecký Indoor Golf Centrum Hradec Králové

Golf Step

Článek je převzat z parnetrského serveru freshgolf.czO serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter