GICP Trénink

Golfovézprávy.cz > Kde hrát > Indoor >

GICP - nový indoor v Praze

30. 11. 2012    Redakce  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

1. listopadu 2012 pro veřejnost otevřelo nové indoorové centrum. Najdete ho v Praze 10 - Horních Měcholupech, jen kousek od hřiště v Hostivaři. Kromě tréninku dlouhé a krátké hry nabízí centrum simulátory s technologií ProTee.

Pozor: soutěž o volné vstupy do GICP!GICP - nové indoor centrum v Praze

Před měsícem se v Praze otevřelo nové indoor centrum. Nachází se v Horních Měcholupech - golfistům stačí říct, že je to cca kilometr východně od hostivařského hřiště. Centrum leží v bývalé průmyslové zóně, takže si mohlo dovolit prostorné parkoviště a velkoryse řešené prostory - podle majitele se centrum rozkládá na ploše 1.000 m2.

Pro trénink najdete v GICP driving range pro dlouhou hru s pěti odpališti, ze kterých hrajete do sítě, a modelovaný putting a chipping green o rozloze 65 m2. V sousední hale je šest simulátorů, které využívají technologii ProTee. GICP si zakládá na tom, že nabízí moderní prostředí a dost místa pro pohodlnou hru. V boxech simulátoru se nebudete cítit stísněně, protože jsou širší než je klasický rozměr a posezení pro flighty je příhodně umístěno mimo samotný box. Další zajímavostí je, že nepotřebujete vlastní míče - simulátory mají rády jen Titleist Pro-V1 - a pokud je nemáte, na baru vám je zapůjčí.

Centrum by mělo být srdcem tréninku nejen pro příchozí hráče, ale zejména pro členy nově vzniklého klubu - Golf Indoor Club Prague, který nabízí pět druhů členství, se základní cenou od 2.400 Kč.

Ceny jsou stanoveny následovně:

  • simulátor: vstupné 200 Kč, neplatíte pokud hrajete víc než jednu hodinu.
    Hodina stojí 350 Kč ve všední den do 16h a 450 Kč ve všední den od 16h a o víkendu celý den
  • DR: ve všední den 200 Kč, o víkendu 250 Kč

Názor redakce

Tréninkových prostor není nikdy dost - a to platí i pro Prahu, která je v tomto směru poměrně slušně vybavená. V GICP najdete příjemné prostředí a pohodlí na každém kroku (včetně relaxační části s barem). Samozřejmě nás zajímaly simulátory ProTee, takže jsme je hned chtěli vyzkoušet.

Technologie ProTee využívá senzory v rohožce a dvě vysokorychlostní kamery, které snímají celý hráčův švih, impakt a let míče. Na hru si musíte trochu zvyknout, ale když se se simulátorem sžijete, bude odečítat rány poměrně věrně. Jediný skutečný problém, na který jsme narazily, byl ve světle - stalo se nám totiž, že si hráč při určitém postoji stínil míč a kamera švih nedokázala snímat. Dostali jsme ale ujištění, že to vyřeší změna osvětlení prostoru. :)

V GICP mají otevřeno každý den celý den, rezervovat si hru na simulátorech můžete pohodlně pomocí vlastního online systému. Platit lze zatím jen hotově, ale to je otázka času. A pozor - do 12. prosince na simulátoru neplatíte vstupné, ani když jdete hrát jen na hodinu (heslo je "zaváděcí akce"), a v pondělí a úterý si přes den zahrajete za 125 Kč na osobu. Tak proč to nevyzkoušet? :)

Soutěž o volný vstup na simulátor

Odpovězte na soutěžní otázku do 10. prosince a my ze správných odpovědí vylosujeme dva z Vás, kteří dostanou voucher na 2 hodiny na simulátoru. Otázka zní: "Který profesionál vede tréninky v GICP?". Odpovědi zasílejte na adresu soutez@golfovezpravy.cz.

Otvírací doba denně 9:00-22:00
Kontakt 773 123 123; recepce@gicp.cz
Web http://www.gicp.cz/

GICP


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter