Hodkovičky klubovna

Golfovézprávy.cz > Kde hrát > Hřiště >

9

Golf & Country Club Hodkovičky

Hřiště v Hodkovičkách leží v blízkosti centra Prahy na pravém břehu Vltavy. Od roku 2005 si zde můžete zahrát devět jamek umístěných v poměrně kompaktním prostoru. Hru vám ozvláštní vzrostlé stromy, vodní překážky, bunkery a na řadě jamek i auty.

Více o resortu


Hodnocení: 

Parametry hřiště

Hodkovičky - 9 jamek 2581 mPar: 36 mapa hřiště výpočet hcp score karta

Hra v Hodkovičkách vyžaduje určitou míru přesnosti a ačkoliv je hřiště postavené na rovině, díky své architektuře nabízí zajímavý golfový zážitek.

Resort se nachází uprostřed Prahy na pravém břehu Vltavy, kam s trochou nadsázky můžete na hřiště dojet tramvají.

Výhodou hřiště je jednoznačně jeho zázemí, které je v Hodkovičkách na vysoké úrovni. K dispozici vám je nově vybudovaná klubovna, pro shop a restaurace, kde se dá výborně najíst. V létě si můžete příjemně posedět na terase před restaurací.

Pro trénink máte k dispozici částečně krytý, v zimě vyhřívaný driving range, chipovací zónu a dva putting greeny. Dá se zde trénovat i večer, protože chip&putt zóna je osvětlená. Nově je otevřené i tréninkové zázemí JIH s odpališti z trávy.

Resort spolupracuje s řadou profesionálů, kteří vás mohou zasvětit do tajů hry nebo vám pomohou ke snížení hcp. Areál nabízí i další služby, takže si například můžete jít zahrát či zatrénovat a profesionální chůvy vám pohlídají vaše dítě.

Hřiště je od letošního roku přístupné pouze hráčům s HCP 45 a nižším, výjimku tvoří hráči, kteří oprávnění ke hře získali od některého z profesionálů působícího v Hodkovičkách. Pokud si chcete užít podvečerní hru před setměním, hřiště nabízí zlevněné odpolední fee. Při objednávání tee time pamatujte na to, že pokud do 15min před startem nezaplatíte green fee, vaše rezervace bude zrušena. Tomu se dá ale předejít i tím, že zaplatíte předem prostřednictvím online systému hřiště.

Omezení přístupu hráčům s vysokým hcp se může zdát pro nečleny mírně nespravedlivé. Stejně tak dojem z vynikajícího zázemí kazí skutečnost, že chcete-li využít místního parkoviště, musíte zaplatit za vjezd nebo fakt, že i když za vstup do tréninkového areálu neplatíte, nejste-li členem klubu, dáte za 50 míčů 100 Kč. Nicméně i přes tyto drobnosti jde celkově celkově o příjemné a velmi hezké hřiště s vynikajícím tréninkovým zázemím.


Další články

GolfProfi Testování

Testování holí 2013

20. 05. 2013    Redakce  |   | 

Každoroční jarní testování holí, které provádí GolfProfi, už zná své vítěze a poražené. Skupina vybraných testerů vybrala "nej" železa pro pokročilé, železa pro začátečníky a drivery z modelů pro letošní sezónu. Postupně si je všechny představíme, dnes se ale podíváme, kdo vyhrál.

Celý článekO serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter