Awesome Eight Extrém

Golfovézprávy.cz > Kde hrát > Cestování >

Awesome Eight - golfový projekt pro šílence (I.)

02. 09. 2010    Petr Sobol  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

Hřiště, kde golf vypadá trochu jinak. Zkuste si zahrát svůj milovaný sport v tak trošku jiných podmínkách, než jste zvyklí. Upravené zelené pažity, luxusní vozíčky či elegantní šaty, na to všechno zapomeňte. Seberte trochu odvahy, připravte se na pořádný adrenalin a zdolejte něco extrémního.Awesome Eight

 Pokud jste dosud neslyšeli pojem Awesome Eight Golf Challange, připravte se na pořádný extrém. Robin Sieger společně se svým kamarádem Neil Laughtonen přišli se šíleným nápadem, který se golfu podobá jen místy. Možná proto, že Laughton zdolává ty nejextrémnější vrcholy světa a je jedním z mála, který pokořil nejvyšší vrcholky na každém ze sedmi kontinentů, rozhodl se, že pořádný extrém přichystá také pro hráče golfu, kteří touží zkusit si zahrát tak trochu jinak.

Plán projektu je jednoduchý - stačí abyste zdolali osm hřišť během jednoho roku. To ještě nevypadá nijak šíleně. Avšak po tom, co si profily hřišť pořádně prostudujete, zjistíte, že to nebude žádná hračka. Ta nejodlehlejší místa, nejšílenější klimatické podmínky, na které běžný golfový smrtelník při hře nemá ani pomyšlení, to a ještě mnohem více extrému Awesome Eight Golf Challange nabízí.

Nezapomeňte kulicha...

Žádné vozíky či luxusní boty. Navlíkněte si kulichy a vydejte se na Aljašku. To je jedno z osmi míst, které během roku musíte zdolat. Podívejte se na nejvíce položené greeny na severu či jihu světa, míčky budete odpalovat v Argentině i Norsku. Pořádně se zapotíte v horké Austrálii, pokud se bojíte výšek, dobře se vám nebude hrát v Bolívii. Pěkně pod hladinou moře zase leží hřiště v Kalifornii, zahrajete si rovněž v rytmu havajských tanců. Nesmí chybět ani jedno z nejuznávanějších golfových míst světa, které leží ve Skotsku.

Každé místo nabízí své nej. Každé je skutečně jedinečné. Na žádném z nich byste však neočekávali, že se zde bude hrát golf. Přesně na tyto fakta tvůrci Awesome Eight Golf Challange vsadili. Abyste se mohli přidat mezi jeho členy, musíte z každého místa ukázat fotografii a přidat podepsanou kartu - pak se můžete dostat do jejich elitní společnosti. Stali byste se totiž teprve třetím člověkem, kterému se tento šílený golfový počin povedl.

Cesta bude dlouhá a trnitá. Máte na ni 365 dní, kdy vás nečeká klidné golfové hraní. O to více to bude zajímavé. Na co všechno se můžete těšit, se dozvíte v neděli, kdy vyjde pokračování článku o tomto bláznivém projektu. A je na co se těšit.

Awesome EightO serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter