Vánoční golf Vánoční soutěž

Golfovézprávy.cz > Golfové vybavení > Nabídky obchodů >

Nakupte a vyhrajte golfový pobyt v Turecku

09. 11. 2010    Martin Skácel  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

Obchody po celém světě se již převlékají do vánočního kabátu a připravují vánoční nabídku - a golfový obchod GolfPalace.cz není vyjímkou. Podívejte se na zajímavé tipy na vánoční dárky a speciální slevové akce a zároveň se můžete zúčastnit soutěže o golfový zájezd do Turecka pro dvě osoby.Tipy na golfové dárky

Najít ten ideální dárek pro příležitostného nebo náruživého golfistu není vždy jednoduché. Samozřejmě se to dá řešit balíčkem golfových míčků a k tomu přiložit golfový ručník. Úkol je tím splněn, ale s největší pravděpodobností tím obdarovaného zrovna nenadchnete.

Golfpalace logoZkuste tedy darovat dárek, který je praktický a zároveň dotyčného opravdu potěší. Velmi vítaným dárkem pod stromečkem je golfové oblečení, cestovní bag, případně poukaz na nákup golfového vybavení nebo golfového zájezdu.

Nebojte se experimentovat. Vybírat můžete z netradičních značek golfového oblečení. Výbornou variantou je v tomto směru golfové oblečení značky Ian Poulter Design a Galvin Green. Oblečení nadchne nejen svým designem, ale i funkčností a příjemným materiálem použitým při výrobě.

Pokud víte, že máte v plánu zimní pobyt v teplých destinací a zpříjemníte si dovolenou golfem, můžete zvážit nákup kvalitního cestovního bagu. Mezi top výrobce golfových cestovních bagů patří společnost SKB. Na své transportní bagy poskytuje celoživotní záruku a vy si tak můžete být jisti, že své hole máte vždy v maximálním bezpečí.

Slevové předvánoční akce

Nakupování vánočních dárků nemusí být jen nutným zlem - pokud využijete předvánoční nabídky obchodů, vyberete si v klidu z pohodlí vašeho domova, budete mít k dispozici široký výběr dárků a zaručené včasné dodání pod stromeček.

Pokud si vyberete tři produkty z nabídky GolfPalace, ve skutečnosti zaplatíte pouze dva. Tato akční nabídka platí na kompletní, tedy i zlevněný sortiment. Pokud uděláte větší nákup, můžete zároveň využít i slevové akce - získáte slevu dle výše Vašeho nákupu.

Vánoční soutěž - o zájezd do Turecka

Obchod GolfPalace.cz nabízí široký výběr golfových dárků, které jsou ihned skladem a potěší každého golfistu. Navíc k vašemu nákupu golfových dárků přibalí i mnohé bonusy. Hlavní cenou vánoční nabídky je golfový zájezd pro dvě osoby do Turecka. Vánoční nákup v GolfPalace se Vám tak opravdu vyplatí.

Zájezd zahrnuje all inclusive pobyt v Gloria Verde Resort a 3x green fee. Pro účast v soutěži stačí nakoupit alespoň za 3000 Kč. Podrobné podmínky soutěže naleznete na webových stránkách obchodu.

Turecko Belek


Martin Skácel


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter