Ilustrační obrázek Začátečník

Golfovézprávy.cz > Golfové vybavení > Nabídky obchodů >

Kupte si 6 železo za 600,-

16. 09. 2009    Redakce  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

Začínáte s golfem a nejste si úplně jistí, jestli u toho vydržíte? Pokud váháte s nákupem vybavení, zkuste si do začátku pořídit jednu hůl. Budet mít s čím trénovat, osaháte si golf a pokud se vám zalíbí, budete si moci později vybrat celý set. Golf4us nabízí demo hole 6 železo za výbornou cenu. To je příležitost právě pro vás.Proč si koupit šestku železo?

Málokterý začátečník si ihned po první návštěvě driving range koupí celý set holí. Většinou spekulujeme, jak bychom na začátku trochu ušetřili. Váhat můžete z obavy, že u toho možná nevydržíte, nebo protože chcete počkat, až se něco naučíte a zjistíte, jaké hole se pro vás hodí. A máte pravdu - není třeba spěchat. Do úplného začátku vám klidně jedna hůl stačí. Naučíte se s ní základy švihu a zároveň budete mít dost času zjistit, jak moc vás golf chytil.

Šestka železo, označovaná také jako 6i, je dobrým kandidátem pro začátečnickou hůl. Pokud si nevyberete žiletku, ale hůl, která vám bude alespoň trochu odpouštět nepřesný úder, snadno si s ní pro začátek vystačíte.

Ať už tedy sami začínáte, nebo chcete ke golfu přitáhnout kamaráda, partnera nebo kolegu, můžete si vybrat z nabídky internetového obchodu golf4us.cz. Ten nabízí prodej demo holí č. 6. Demo hole jsou používané na předváděcích akcích a jejich výhodou je, že jsou ohrané jen minimálně. Kromě toho se s nimi obvykle hraje pouze z podložky a tudíž se opotřebí jen mírně nebo téměř vůbec. Na druhou stranu jsou to aktuální modely holí z letošního nebo loňské sezóny, takže budete mít jistotu, že si kupujete dobrou a novou hůl. Mnozí z nás začínali se starými holemi, které ležely našim známým celé roky ve skříni a náležitě jsme se s nimi potrápili. S moderní holí bychom si ušetřili spoustu času a nervů.

Cena za všechny hole je stejná - 600 Kč za kus. Při objednání dostanete vybranou hůl domů do 10 dní a můžete začít trénovat.


Nabídka

Aktuální skladový přehled demo holí obchodu je uveden níže. Vzhledem k tomu, že jde často o kusovou nabídku, bude se tento přehled v čase určitě měnit. Pokud chcete mít jistotu objednávky, před koupí kontaktujte prodejce a ověřte si, že vámi zvolená hůl je ještě na skladě (nabídka holí na stránkách eshopu).

Typ hole Shaft Strana
Taylor Made R7 ocel pravá
Wilson Di7 grafit pravá
Mizuno MX-950 ocel pravá
Mizuno MX-19 ocel pravá
Wilson Di7 grafit levá
Yonex Cyberstar C280 grafit pravá
Callaway Fusion grafit pravá
Nike CCi grafit pravá
Mizuno MP-57 ocel pravá
Callaway Tour X20 ocel pravá
Ben Ross VX 6 ocel pravá
Wilson Di7 ocel pravá*
Callaway X 20 ocel levá
1x Ben Ross VX 5 ocel pravá
Mizuno MP -57 ocel levá
Wilson Di7 ocel pravá*
King Cobra 3100I/h ocel pravá
Callaway X20 grafit pravá
Typ hole Shaft Strana
Wilson Di7 grafit levá*
Mizuno MP-52 ocel pravá
Mizuno MP-60 ocel pravá
King Cobra S9 grafit pravá
Mizuno MP-67 ocel pravá
Ben Ross VX5 ocel pravá
Wilson Di7 ocel levá
Callaway X20 ocel pravá
Nike Ignite ocel pravá
Wilson Ci7 ocel pravá
Wilson Di7 ocel pravá
Mizuno Mp-62 ocel pravá
Dámská Callaway X20 grafit pravá
Ben Ross VX 50 Forged ocel pravá
Cleveland Tour Action grafit pravá
Mizuno MX -900 ocel pravá
Yonex V-mass 270 ocel pravá
Wilson Di7 ocel pravá

*Fat Shaft - technologie výroby shaftů firmy Wilson. Shaft se míň kroutí a hlava hole je tak stabilnější, což dodává holi větší přesnost.

Prodejce Nabídka Cena Objednávka Kontakt
golf4us.cz 6-železo (různé značky) 600,- /kus online e-mail


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter