Taylormade R11 TaylorMade

Golfovézprávy.cz > Golfové vybavení > Vybavení golfisty >

R11 driver do každého bagu

17. 01. 2011    Redakce  |  Hodnocení 0 *  |  Pro pokročilé

Letošním hitem na trhu s drivery by mohla být novinka od značky TaylorMade. Je jí pokračování R řady, tentokrát s číslem 11. Driver poznáte na první pohled - má bílou barvu. To ale zdaleka není vše, co je na něm nové. Spojuje v sobě to nejlepší, co TaylorMade drivery zatím předvedly a přidává něco navíc. Máme se na co těšit.Každý hraje TaylorMade...

Drivery a dřeva značky TaylorMade jsou na trhu jedničkou - a hráči to vědí. Naposledy se ke skupině hráčů, kteří hrají TaylorMade, připojil Camilo Villegas, který od letošního roku přechází od Cobry právě k této značce.

Hole TaylorMade ale nejsou oblíbené jen mezi profesionály, ale i mezi námi amatérskými hráči. Ti, kteří s nimi hrají, vám potvrdí, že odpouští, skvěle se s nimi hrají dlouhé rovné rány a navíc mají perfektní zvuk. Potvrdilo to i loňské testování, které pořádalo GolfProfi a v němž s přehledem zvítězila R9.

R11 a R11 TP - driver pro letošní rok

Letos přichází TaylorMade s novinkou. Je jí třetí generace driverů řady R, které mají aerodynamičtější hlavu než jejich předchůdci a vyznačují se zejména tím, že díky své velkorysé nastavitelnosti si je může každý hráč upravit "na míru".

Co vás ale zaujme na první pohled a čím se letošní model liší od svých starších bratříčků i jiných značek (s výjimkou řady ZL od Cobry), ja barva hole. R11 jsou totiž bílé. Díky výraznému kontrastu mezi svrchní a spodní částí hlavy hole pro hráče bude snazší správně srovnat postoj a zamířit.

Pokud jde o nastavitelnost této hole, novinkou je rozdělené nastavování loftu a úhlu líce hlavy - které se u stávajícího modelu R9 se oba tyto parametry nastavovaly současně. U loftu umožňuje driver díky osmi nastavitelným polohám změnu až o jeden stupeň. Úhel líce hlavy můžete oproti tomu nastavit do třech různých poloh - otevřené, neutrální a zavřené.

Závaží na hlavě hole nejsou u TaylorMade driverů novinkou. Najdete je i R11 a jsou dvě - jedno má 10g, druhé 1g. Jejich nastavením můžete podle výrobce upravit směr rány a tedy místo dopadu vašeho míče doprava nebo doleva až o 25 yardů (necelých 23 metrů). Díky všem těmto možnostem nastavení se nový driver s velikostí hlavy 440cm3 bude vyrábět jen ve dvou základních loftech - 9° a 10,5°. Výrobce tvrdí, že to stačí - a asi ví, o čem mluví.

Taylormade R11 Driver Taylormade R11 Driver Taylormade R11 Driver

Fujikura - shafty se zvučným jménem

Shafty Fujikura TaylorMade používá již tradičně a nový model nebude výjimkou. Běžný model bude na shaftu 45.75" Fujikura Blur, "tourovská verze" se bude nabízet s větším výběrem shaftů.

Nový driver se do golfových obchodů dostane 2. dubna. Slibuje hodně - a z předchozích zkušeností s touto značkou víme, že neslibuje nadarmo. Jestli se letos chystáte kupovat nový driver, třeba si vyberete právě tento.


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter