OnPar gps

Golfovézprávy.cz > Golfové vybavení > Vybavení golfisty >

Zasoutěžte si o golfovou GPS!

05. 11. 2009    Redakce  |  Hodnocení 0 *  |  Pro začátečníky

Rádi soutěžíte? Líbí se vám, když vždy víte, kde přesně jste? Máte rádi technické hračičky? Ať už je vaše motivace jakákoli, nabízíme vám možnost zasoutěžit si o GPS navigaci od firmy OnPar. Stačí prostudovat stránky výrobce a najít tam odpověď na několik otázek. A pak už jen mít štěstí.Podmínky soutěže

Soutěž pořádá americký server hackersparadise.com. Už z toho plyne, že jednou z podmínek úspěšné účasti je znalost angličtiny. A co musíte udělat dál?

Abyste se mohli zúčastnit, musíte se zaregistrovat do diskuzního fóra na stránkách hackersparadise a alespoň jednou se zúčastnit nějaké debaty. Jeden post vás dostane do hry. Pro výhru v soutěži je potřeba správně zodpovědět tři otázky. Odpovědi na ně samozřejmě nemusíte znát z hlavy - stačí je najít na stránkách společnosti OnPar, která je výrobcem GPS navigace, o kterou se v této soutěži hraje.

Své odpovědi pak zašlete e-mailem (e-mail 1, e-mail 2) - každý soutěžící smí zaslat jen jeden e-mail. Lhůta pro posílání odpovědí končí 10. listopadu 2009 ve 23:59 hodin východního času. To je GMT mínus pět hodin. To je středoevropský čas mínus šest hodin. No - vy na to přijdete. Důležité je poslat odpovědi včas. Ze správných odpovědí pak bude vylosován jeden šťastlivec, který navigaci získá. Držíme palce, abyste to byli právě vy.

Soutěžní otázky

  1. Kolik hřišť lze nahrát do jedné OnPar GPS navigace?
  2. Jak velká je LCD obrazovka OnPar GPS navigace?
  3. Jak se jmenuje generální ředitel společnosti OnPar?

O co se hraje

OnPar gpsGPS navigace od americké společnosti OnPar u nás nejsou příliš známé, ale to se může brzy změnit. Navigace, o kterou se hraje, je letošní novinkou na trhu. Na pohled připomíná iPhone, má gumový obal, který chrání její zadní stranu a milovníci moderní techniky určitě ocení, že se celé zařízení ovládá přes dotykový displej. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Na rozdíl od jiných golfových GPS umožňuje vlastní mapování hřiště, Tzn., že pokud je na hřišti nějaký pro vás významný bod, můžete si ho do mapy poznamenat a pro příště už ho tam budete mít.

Vynikající je, že po zakoupení přístroje už neplatíte další poplatky za stažení map a přehledů hřišť - tedy máte přístup k mapám všech dostupných hřišť a můžete si je volně stahovat do svého přístroje. Tady leží jádro jediného problému, který u OnParu vidíme. Jako americký výrobek se přednostně soustředí na mapování hřišť v USA. Z toho důvodu je prozatím z celé České republiky k dispozici jediné hřiště, a to - Casa Serena na Roztěži. Tedy hřiště, na které se řada z nás nikdy nepodívá...

Nicméně výrobek je nový, další hřiště jsou přidávána každý den a dokonce je možné kontaktovat výrobce s požadavkem na zmapování vámi oblíbeného konkrétního hřiště - jsou schopni zařídit zmapování do 30 dní. Kdo ví, jak taková služba bude fungovat v Evropě, ale naděje umírá poslední. Tohle zařízení by totiž stálo za to.

Pořadatel soutěže Web výrobce GPS Registrace Termín Kam zasílat odpovědi
hackersparadise.com

www.onpargps.com

registrace 10. 11. 2009 e-mail 1 | e-mail 2


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter