Mizuno demo day

Golfovézprávy.cz > Golfové vybavení > Demo day

Demo day

Demo days a fittingové akce jsou pro hráče skvělou příležitostí, jak vyzkoušet vybavení od různých výrobců, nechat si vyrobit hole přímo na míru nebo si nechat obecně poradit, co je pro něj nejvhodnější. V této rubrice tak naleznete přehled zajímavých demo a fitting akcí.

Demo dny v 2014 | Co je to Demo day?


Archiv akcí

TaylorMade Select Fit

Demo day: Pro TaylorMade do Mstětic

Značku TaylorMade asi není potřeba představovat. Své jméno si mezi golfovým vybavením vybudovala už dávno. Pokud je hrajete nebo je chcete zkusit, zastavte se v úterý 11. května ve Mstěticích. Budete si moci vyzkoušet letošní novinky, nechat si poradit, smontovat set na míru a ještě výhodně nakoupit.

Více informací


Golf USA

Demo dny v GolfUSA

Pokud si vybíráte nové hole, zastavte se 14. a 15. května v Praze na Zbraslavi na demo dni pořádaném firmou GolfUSA. Pod odborným dohledem si budete moci vyzkoušet výrobky předních golfových značek jako je Titleist, TaylorMade, Mizuno, PING a další. Nechte si poradit, jak zlepšit hru!

Více informací


Ilustrační foto

Mladá Boleslav: Titleist Fitting Day

Pojďte si 12. - 14. 4. do Mladé Boleslavi vyzkoušet vybavení značky Titleist a Cobra, nové míče Titleist a puttery Scotty. Zároveň se můžete seznámít s novým fittingovým zařízením Track Machine a s výběrem vybavení vám pomohou naši spičkoví profesionálové.

Více informací


Hodkovičky klubovna

Callaway: První jarní demo day!

Říká se, že je nejlepší nakupovat nové hole před zimou a v rámci zimní přípravy s nimi natrénovat ty nejlepší rány. Pokud jste to ale nestihli a chystáte se koupit nové vybavení až na jaře, máte teď ideální příležitost si vyzkoušet novinky a vybrat si ty nejlepší hole. Callaway golf pořádá v Praze v Hodkovičkách v neděli 21. března první demo day!

Více informací


GolfProfi

GolfProfi: Podzimní demo dny 2009

V závěru sezony golfový obchod Golf Profi pro vás opět pořádá podzimní demo dny. Tentokrát se odehrají v Praze na hřišti v Motole a v Brně - Žabovřeskách. Vyzkoušet si budete moci výrobky od značky Callaway, Titleist a Cobra. Termíny demo days jsou ve čtvrtek 3. a 10. září.

Více informací


Callaway

Tip na víkend: Callaway golf cup Alfrédov

V neděli 30. srpna 2009 se na Alfrédově koná klubový otevřený turnaj na úpravu HCP. Když si přijedete zahrát, budete si před turnajem moci vyzkoušet novinky od značky Callaway v rámci Callaway demo day.

Více informací


Ping

Golf USA: Demo day Ping na Zbraslavi

Léto se chýlí ke konci. Pokud se právě teď ohlížíte po novém vybavení, zkuste se podívat ve čtvrtek 27. srpna do Prahy na Zbraslav - Golf USA tam pořádá demo day značky Ping.

Více informací


Hostivař logo

Hostivař: Titleist a Cobra demo day

Pokud hledáte nové hole nebo si chcete vyzkoušet novinky od značek Titleist a Cobra, přijďte se v pátek 17. července 2009 podívat do Golf Clubu Hostivař. Koná se tu další demo den pro Titleist a Cobru. Akce proběhne odpoledne mezi 13. a 18. hodinou.

Více informací


Wilson staff set

Demo dny Wilson Staff na Svachovce

O víkendu 4. - 5. července 2009 se na golfovém hřišti u Českého Krumlova budou konat demo dny značky Wilson Staff. Po oba víkendové dny budete mít možnost nejen otestovat novinky od značky na zdejším driving range, ale můžete si i např. nechat změřit švih.

Více informací


Český Krumlov logo

Turnaj a demo dny v Krumlově

Na hřišti ve Svachově Lhotce se o víkendu 6. a 7. června představí novinky od značky COBRA a TITLEIST. Zároveň bude představena značka automobilů VOLVO, která je partnerem nedělního turnaje Volvo Cup.

Více informací


O serveru  |  Kontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter  | G+  | Mapa serveru


Chronomag.cz

Fotonmag.cz

Designportal.cz

Golfovezpravy.czKontakt  |  RSS  |  Facebook  | Twitter